Klinik Bilgileri

Türkiye genelinde 6 farklı klinik ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da hizmet vermektedir. Sağlık alanında  bir çok başarı ve yeniliğe imza atan kurum ameliyatsız yöntemlerle 10 dakikada uygulanan tedaviler yanı sıra tüm hastalara uyguladığı ücretsiz muayene imkanı ile gündem olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin En Büyük 4 Şehrinde
Alanında deneyimli kalp damar cerrah uzmanlarının görev yaptığı IDEA Klinik 3 tanesi İstanbul’da olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa’da size en yakın noktada yer almaktadır.

Varis Tedavi Merkezi

BAKIRKÖY
Yeni yapılanma ile artık Bakırköy ilçe merkezinde yakın noktada olma kararı alınmıştır. Yer olarak Bakırköy PTT karşısında olup, aşağıda adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır.
Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 Erçetin İş Merkezi Bakırköy
0212 572 72 65
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0542 621 0888

KADIKÖY
İstanbul’un Anadolu yakasında yaşayanların için ulaşımı oldukça kolay bir noktada Bağdat Caddesi üzerinde yer almaktadır. Detaylı bilgi için aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Bağdat Caddesi No: 310 Kat:1 No:1 / Kadıköy
0216 357 00 02
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0542 231 2823

ŞİŞLİ
Avrupa yakasında 2 klinik ile hizmet veren IDEA Klinik aynı zamanda İstanbul’un ünlü semtlerinden biri olan Nişantaşın’da bulunmaktadır.
Halaskargazi Caddesi No:145 Kat:5 Nişantaşı Şişli
0212 247 10 04
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0532 463 96 82

ANKARA
İstanbul dışında ilk kliniğini başkentimiz Ankara’da açan IDEA Ankara kliniğinde yine SGK’lı hastalara hizmet verilmektete olup, muayene işlemlerinde her hangi bir ücret alınmamaktadır. Görev yapan hekim olarak kalp damar cerrahisi uzmanı Op. Dr. Nihat AYDIN’ı seçebilirsiniz.
Atatürk Bulvarı No: 81/4 Kızılay
0312 431 75 47
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0532 350 2587

İZMİR
Bir diğer sağlık merkezimiz Ege Bölgesinin incisi İzmir’de hasta kabulüne başlamış olup, bir çok yerden ulaşımı oldukça kolay olan bir ilçe Konak’ta hizmet vermektedir. Ameliyatsız varis tedavisi yanı sıra bebeklerde doğum sonrası sık görülen hemanjiom tedaviside yapılmaktadır.
Atatürk Caddesi No: 174/1 Kat 4 (Cumhuriyet Meydanı) Konak
0232 422 10 06
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0542 295 52 54

BURSA
Son olarak Bursa’da hasta kabul etmeye başlayan Idea Bursa kliniği Nilüfer ilçesinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarında yer almaktadır.
FSM Bulvarı İlknur Sokak No:3 Nilüfer
0224 247 10 06
Whatsapp ile fotoğraf gönderip net ücret alabileceğiniz telefon numaraları 0532 152 26 75

SGK’lı Hastalara Hizmet Veriyoruz
Tüm insanlara sağlık imkanı sağlama eğiliminde olan IDEA Klinik bu kapsamda herhangi bir ayrım yapmadan tüm hastaları kabul etmektedir. Detaylarını aşağıda göreceğiniz ücretsiz muayene yanı sıra SGK mensubu hastalara tedavi ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır.

Muayene Ücreti yok
Özel sağlık merkezlerinde çokta alışkın olmadığınız bir durum ücretsiz muayene uygulaması Idea Klinin tüm hekimlerince uygulanmaktadır. Doktorlarımızla görüşmek, hastalığın teşhisi ve tedavi bilgileri öğrenmek için size en yakın kliniğimize randevu alarak gelmeniz yeterli olacaktır.

Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Uygulanıyor!
Milyonlarca insan ameliyat, narkoz, hastanede yatma ve iş gücü kaybı korkusu ile tedavi olmaktan kaçınıyorlar. Oysaki biz  doktorlarımız 10 yıldır hiç bir ameliyat uygulamadı. Çünkü tüm varislerde sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede sağlığınıza kavuşma imkanı sunan Lazer, Radyofrekans, Köpük ve Skleroterapi gibi yöntemler uyguluyoruz.

Bacak Yaraları (Varis Ülseri) Tedavisi Yapılıyor
Damar genişlemesi hastalarının en sık sorduğu sorulardan biri tedavi olmazsam ne olur? öncelikle ağrı, kramp gibi şikayetler artar, devamında ise damarlarda çatlamaya bağlı olarak iyileşmesi güç bacak yaraları ortaya çıkmaktadır. Varis ülseri dediğimiz bu durumun tedavisi bugüne kadar uzun süren oksijen uygulaması ile yapılmış olup, IDEA kliniklerinde ise hastadan alınan kan PRP teknolojisi ile kullanılmaktadır. Böylece öncelikle ortaya çıkan yara daha sonrasında ise bacağın çürümesine neden olan genişlemiş damar tedavi edilmektedir.

Hemanjiom Tedavileri Yapılmaktadır
Bebeklerde doğuştan olan bir hastalık Hemanjiom yada halk arasında bilinen adı ile damar beni tedavisi doktorların genelde uzak durduğu bir durumdur. İlk olarak IDEA Klinik Bakırköy kliniğinde başladığımız damar beni tedavisi şimdi İzmir kliniğinde de yapılmaktadır. Aynı şekilde Karaciğer Hemanjiomu tedavisi ise Nişantaşı kliniğinde Doç. Dr. Selim Sarı tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca Makat Hastalıkları Teşhis ve Tedavisi Yapılıyor
Sitemizin yayın alanı damarsal hastalıklar olması nedeniyle biz idea klinik varis yönünü ortaya koyduk, tabii ki hizmet alanı sadece kalp damar cerrahi ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda toplumun en önemli sıkıntılarından biri olan Proctoloji (Makat Hastalıkları) teşhis ve tedavisi gerçekleştirmektedir.

Hemoroid, Kıl Dönmesi, Anal Fissur, Kondilom
Özellikle ergenlik sonrası sıkça görmeye alışkın olduğumuz basur tedavisi için lazer, RBL ve THD yöntemleri uygulanırken, kıl dönmesi için en yenilikçi uygulama olan ve Op. Dr. Atilla KAYA tarafından geliştirilmiş olan Mikro Sinüsektomi uygulanmaktadır. Makat çatlağı tedavilerinde ise sadece 1 dakikada yapılan Botoks yöntemi uygulanıyor.

Kanserleşme Riski Bulunan Benleri Aldırın
Genel cerrahi alanında da sağlık imkanı sağlayan doktorlarımız aynı zamanda kanserleşme riski bulunan benlerinizi neredeyse iz kalmayacak düzeyde almaktadır. Bunun için yüzeysel benlerde lazer diğerlerinde ise Radyofrekans ve Elektrokoter uygulanmaktadır.

Randevu Almayı Unutmayın
Sizlere daha iyi imkanları sağlayabilmek için tüm kliniklerimizde randevulu hizmet verilmektedir. Yukarıda yer alan adres ve iletişim bilgileri kısmından size en yakın kliniği yada muayene / tedavi olmak istediğiniz hekimin görev yaptığı kliniği arayarak size en uygun tarih ve saate randevunuzu hasta danışmanlarımız ile konuşarak oluşturabilirsiniz.

25 Yorum

  1. ”Dişiniz ağrıdığında antibiyotik ile ağrınız hafifler fakat ağrıya neden olan çürük dişe herhangi bir etkisi olmamaktadır. ” yazan bir metni internette yayınlayacak kadar sağlık konusunda cahil olan birilerinin varis çorabı hakkında bile yazı yayınlamaması lazım gelir. bir doktora danışıp yazdığınız yazıyı düzellttirin. yoksa okuyan cahil insanlar ağrısı kesilsin diye antibiyotik kullanmayı deneyebilir. yazıktır. bilmediğiniz konuda yazı yazdığınızda konunun uzmanına danışın yada yazmayın. hem insanlara zarar vermemek hemde komik duruma düşmemek için.
    Op Dr Atilla Kaya
    Günlerdir şu yazdığınız cümleyi aratıyorum ama bir türlü bulamadık. Antibiotik kelimesini kullandığınız yerde ağrı kesici yazan cümleler var ama sizin yazdığınız yok. Eğer bu yazıyı okuduğunuz yeri yazarsanız düzeltiriz tabiki bu ifade yanlış. Sanırım siz aklınızdan geçeni yazdınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir